DACHOWANIE SAMOCHODU W SUCHYM GRUNCIE

Nr zdarzenia: 34/2024

W dniu 7 maj w godzinach rannych zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Suchy Grunt. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu okazało się że w zdarzeniu bierze udział jeden samochód osobowy który dachował i znajduję się poza drogą. Pojazdem podróżowała kobieta z dzieckiem, gdzie zostali przebadani przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego i nie wymagali dalszej hospitalizacji. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu akumulatora z uszkodzonego pojazdu oraz kierowaniu ruchem. Dodatkowo dziecko otrzymało od strażaków misia ratownika. W działaniach brały udział 2 zastępy OSP Szczucin(GBARt, GCBA), zastęp JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt), Zespół RM oraz patrol Policji.

Podobne wpisy