POWAŻNIE WYGLĄDAJĄCA KOLIZJA NA DW 982

Nr zdarzenia: 54/2023

W dniu 13 lipiec w godzinach popołudniowych zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Słupiec na DW 982. Po dojeździe na miejsce okazało się że w zdarzeniu biorą udział 2 samochody osobowe z czego jeden znajduję się na boku poza jezdnia. Pojazdami podróżowali tylko kierowcy którzy nie uskarżali się na dolegliwości. Działania Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wsparciu psychologicznym dla kierujących pojazdami, odpięciu akumulatorów, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz uprzątnięciu pozostałości po kolizji. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze wojewódzkiej był zablokowany. W działaniach brał udział  zastęp OSP Szczucin(GBARt), OSP Słupiec(GBMRt), JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt) oraz patrol Policji.

Podobne Akcje