POŻAR STODOŁY W MĘDRZECHOWIE

Nr zdarzenia: 32/2024

W dniu 28 kwiecień w godzinach wieczornych zostaliśmy zadysponowani do pożaru stodoły w miejscowości Mędrzechów. Po dojeździe na miejsce zdarzenia miejscowej jednostki OSP i rozpoznaniu okazało się że pożarem objęty jest cały budynek stodoły, a siły i środki nie są wystarczające. Działania polegały na podaniu trzech prądów wody w natarciu, rozbiórce nadpalonych elementów konstrukcji oraz dokładnym przelanie pogorzeliska. Dodatkowo działania usprawnił hydrant w bliskiej odległości który pozwolił na ciągłość podawania wody. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GCBA), OSP Mędrzechów(GBA), OSP Bolesław(GBARt), OSP Wójcina(GLBM), OSP Wola Mędrzechowska(GLM), OSP Grądy(GBA), JRG Dąbrowa Tarnowska(GCBA) oraz 2 patrole Policji.

Podobne wpisy