ZAPOZNANIE Z OBIEKTEM - BIBLIOTEKI I SCKiB

W dniu 9 wrzesień nasi wyjazdowi strażacy JOT w ramach zbiórki szkoleniowej udali się do nowej Biblioteki i siedziby Samorządowego Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie zlokalizowanej przy ul. Rudnickiego celem dokładnego zapoznania się z obiektem który praktycznie funkcjonuję już od końcówki marca. Strażacy mieli możliwość zapoznania się z specyfiką obiektu, instalacjami technologicznymi oraz zagrożeniami które mogą wystąpić w przypadku ewentualnych prowadzonych działań ratowniczo – gaśniczych. Znajomość rozkładu budynku, a także zamontowanych w nim systemów sygnalizacji pożarowej, pozwala na pewniejsze i skuteczniejsze działania. Spotkanie zapoznawcze zostało zorganizowane we współpracy z przedstawicielem SCKiB za co serdecznie dziękujemy.

W zapoznaniu z obiektem uczestniczyło 14 strażaków naszej jednostki.

Podobne wpisy