WYPADEK DROGOWY NA DRODZE POWIATOWEJ W SKRZYNCE

Nr zdarzenia: 142/2022


      W dniu 2 lipiec w godzinach rannych zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Skrzynka na drodze powiatowej. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu okazało się że w zdarzeniu bierze udział jeden samochód osobowy który uderzył w przydrożny mostek i znajduję się w rowie, a pojazdem podróżowały trzy osoby z czego dwie już znajdowały się poza pojazdem.
      W pierwszej kolejności nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy Zespołowi Ratownictwa Medycznego przy osobach poszkodowanych w medycznych działaniach ratunkowych oraz ewakuacji na desce ortopedycznej osoby która znajdowała się jeszcze w pojeździe. W wyniku zaistniałego zdarzenia 3 osoby zostały poszkodowane i zabrane przez przybyłe na miejsce Zespoły RM do szpitala. Na czas prowadzonych działań droga powiatowa była całkowicie zablokowana. Dalsze działania polegały na usunięciu pozostałości powypadkowych.
      W działaniach brały udział 2 zastępy OSP Szczucin(GBARt, GBA), zastęp OSP Smęgorzów(SLRt), 2 zastępy JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt, GBARt), 2 Zespoły RM oraz patrol Policji.

Podobne wpisy