POMOC POLICJI ORAZ POŻAR ŚWIERKA

Nr zdarzenia: 25,26/2023

W dniu 16 kwiecień w godzinach wieczornych zostaliśmy zadysponowani do pomocy Policji w miejscowości Łęka Żabiecka. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu okazało się że nasze działania będą polegać na oświetleniu miejsca zdarzenia na czas prowadzonych działań Policji oraz uprzątnięciu pozostałości po wypadku. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt), Policja.
 
W dniu 17 kwietnia w godzinach przedpołudniowych zostaliśmy zadysponowani do pożaru drzewa w Szczucinie na ul. Sienkiewicza. Po dojeździe na miejsce okazało się że doszło do pożaru czubka świerku. Nasze działania polegały na podaniu jednego prądu wody. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt) oraz JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt).

Podobne wpisy