KOLEJNE DWA POŻARY NIEUŻYTKÓW W RADWANIE

Nr zdarzenia: 59,60/2022

            
          W dniu 14 marca w godzinach wieczornych zostaliśmy zadysponowani do pożaru nieużytków w miejscowości Radwan. Po dojeździe na miejscu i rozpoznaniu okazało się że pala się nieużytki przy kanale melioracyjnym. Nasze działania polegały na ugaszeniu pożaru za pomocą tłumic.             
        W działaniach brały udział 2 zastępy OSP Szczucin(GBA, GBARt), zastęp JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt) oraz patrol Policji.
        Po zakończonych działaniach zostaliśmy przedysponowani do drugiego pożaru nieużytków również w tej samej miejscowości w niedalekiej odległości od wcześniejszego pożaru. Po dojeździe na miejsce nasze działania polegały na podaniu jednego prądu wody z szybkiego natarcia na palące się nieużytki oraz nadpalone drzewa. W wyniku pożaru spaleniu uległo około 30 arów.
       W działaniach brały udział 2 zastępy OSP Szczucin(GBA, GBARt) oraz patrol Policji.

Podobne wpisy