CIĄG DALSZY PRACOWITEGO CZASU W WYJAZDY DO ZDARZEŃ

Nr zdarzenia: 131 –  133/2022


      W dniu 25 czerwca w godzinach przedpołudniowych według zgłoszenia zostaliśmy zadysponowani do wypadku z udziałem skutera w miejscowości Słupiec gdzie osoba jest nieprzytomna. Po dojeździe na miejsce okazało się że w zdarzeniu bierze udział tylko kierowca jednośladu.
      Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podjęciu medycznych działań ratowniczych do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego. W wyniku zdarzenia poszkodowana osoba została zabrana przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.
      W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), OSP Słupiec(GBMRt), JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt), Zespół RM oraz patrol Policji.

      Następnego dnia tj 26 czerwca w godzinach wieczornych zostaliśmy zadysponowani do pożaru tuj w miejscowości Lubasz. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu okazało się że w bliskiej odległości do budynku mieszkalnego doszło do pożaru tuj lecz dzięki szybkiej reakcji osób mieszkajacych w pobliżu pożar został ugaszony przed naszym przyjazdem.
      Nasze działania polegały na przelaniu nadpalonej tuji. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBA).

      Kolejny tydzień rozpoczęliśmy również wyjazdem, a mianowicie w dniu 27 czerwca według zgłoszenia zostaliśmy zadysponowani do pożaru lasu w miejscowości Lubasz. Po dojeździe na miejsce okazało się że pożarem objęte są liście na niewielkiej powierzchni. Nasze działania polegały na podaniu prądu wody na pożar.
      W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBA), JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt) oraz patrol Policji.

Podobne wpisy