PODSUMOWANIE OSTATNICH ZDARZEŃ

Nr zdarzenia: 109 – 111/2022

 
       Pierwsze zdarzenie miało miejsce 11 maja w godzinach wieczornych gdzie zostaliśmy zadysponowani do owadów błonkoskrzydłych w Szczucinie na ul. św. Marka. Według zgłoszenia owady znajdowały się w przewodzie wentylacyjnym budynku mieszkalnego i stwarzały zagrożenie dla przebywających tam dzieci.
      Działania polegały na dokładnym sprawdzeniu oraz zapryskaniu przewodu wentylacyjnego. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBA).
 
      Kolejne zdarzenie było już w dniu 12 maja gdzie w godzinach popołudniowych zostaliśmy zadysponowani do powalonego drzewa na drodze gminnej w miejscowości Maniów.
      Działania polegały na usunięciu zagrożenia oraz udrożnieniu drogi. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBA) oraz OSP Maniów(GLBM).
 
      Ostatnia interwencja była w dniu 13 maja w godzinach południowych gdzie według zgłoszenia drzewo było pochylone nad drogą gminną w miejscowości Dąbrowica.
      Działania polegały na usunięciu zagrożenia. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBA), OSP Słupiec(GBMRt) oraz JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt).

Podobne Akcje