WYPADEK SKUTERA ORAZ POMOC POLICJI W DZIAŁANIACH

Nr zdarzenia: 217,218/2022

W dniu 5 październik w godzinach wieczornych zostaliśmy zadysponowani do wypadku z udziałem skutera w miejscowości Delastowice. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu okazało się że na drodze gminnej z niewiadomych przyczyn doszło do zjechania do rowu kierującego jednośladem. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomocy Zespołowi Ratownictwa Medycznego w medycznych czynnościach ratunkowych, a następnie oświetleniu miejsca zdarzenia na czas prowadzonych działań Policji. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt), Zespół RM oraz 2 patrole Policji. 

Natomiast  następnego dnia tj. 6 październik w godzinach południowych zostaliśmy zadysponowani do siłowego otwarcia mieszkania w miejscowości Lubasz. Po dojeździe na miejsce okazało się że czynności już na miejscu prowadzi Policja która potrzebowała naszej pomocy.  W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt) oraz Policja.

Podobne wpisy