WYPADEK SAMOCHODU OSOBOWEGO Z QUADEM - RADWAN

Nr zdarzenia: 114/2022

    
      W dniu 27 maja w godzinach wieczornych zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Radwan na DK nr 73. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu okazało się że doszło do czołowo bocznego zderzenia samochodu osobowego z Quadem.
      W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana i w stanie ciężkim zabrana do szpitala przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, odpięciu akumulatora z rozbitego pojazdu oraz usunięciu pozostałości powypadkowych. Na czas prowadzonych działań ruch na DK nr 73 był całkowicie zablokowany.
      W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), dwa zastępy JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt, GBARt), dwa Zespoły RM oraz patrol Policji.

Podobne wpisy