ZABEZPIECZENIE REJONU JRG ORAZ POŻAR DZIKIEGO WYSYPISKA

Nr zdarzenia: 115, 116/2022

     
      W dniu 29 maja w godzinach nocnych nasza jednostka została postawiona w gotowości operacyjnej w celu zabezpieczenia powiatu na czas prowadzonych działań przez JRG przy pożarze budynku w miejscowości Kanna.
      Zabezpieczenie pełniliśmy przez 2 godziny w remizie w którym uczestniczyło 8 strażaków.

     
Drugim zdarzeniem w tym dniu , tym razem w godzinach popołudniowych był pożar śmieci w okolicy przystani WOPR Szczucin koło rzeki Wisła.
      Po dojeździe na miejsce zdarzenia, dojazd docelowo był utrudniony lecz nasze działania polegały na rozwinięciu linii gaśniczej do miejsca pożaru i podaniu jednego prądu wody na palące się dzikie wysypisko śmieci. Spaleniu uległa również wierzba znajdująca się w pobliżu pożaru.
      W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBA), JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt) oraz patrol Policji.

Podobne Akcje