wypadek drogowy - słupiec

Nr zdarzenia: 41/2023

W dniu 16 czerwca w godzinach rannych zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Słupiec. Po dojeździe na miejsce okazało się że w zdarzeniu brały udział 2 samochody osobowe którymi łącznie podróżowały 3 osoby. W wyniku zaistniałego zdarzenia 2 osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala przez przybyłe na miejsce Zespoły Ratownictwa Medycznego. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu akumulatorów, sorpcji rozlanych płynów, a także pomocy ratownikom medycznym w medycznych czynnościach ratunkowych. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze gminnej był zablokowany.  W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), OSP Słupiec(GBMRt), JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt), 2 Zespoły RM oraz patrol Policji.

Podobne wpisy