KOLIZJA DROGOWA NA DRODZE POWIATOWEJ

Nr zdarzenia: 42/2023

W dniu 17 czerwca w godzinach rannych praktycznie w podobnych godzinach co dzień wcześniej dostajemy dyspozycję wyjazdu tym razem do kolizji drogowej w miejscowości Zabrnie. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu okazało się że w zdarzeniu bierze udział samochód ciężarowy oraz osobowy z przyczepką gdzie pojazdami łącznie podróżowały trzy osoby. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wsparciu psychologicznym osobom podróżującym pojazdami którzy nie uskarżali się na dolegliwości a następnie usunięciu pozostałości po kolizyjnych z drogi. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze powiatowej był zablokowany.  W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), OSP Brzezówka(GLBA), JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt), patrol Policji oraz Pomoc Drogowa.

Podobne wpisy