ULATNIAJĄCY SIĘ GAZ - Wola Szczucińska

Nr zdarzenia: 40/2023

W dniu 8 czerwca w godzinach popołudniowych zostaliśmy zadysponowani do miejscowego zagrożenia w miejscowości Wola Szczucińska gdzie według zgłoszenia przy posesji ze skrzynki gazowej ulatnia się gaz. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu potwierdziliśmy zastaną sytuację, a nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca poprzez wyznaczenie strefy bezpiecznej przed osobami postronnymi do czasu przybycia na miejsce Pogotowia Gazowego. Na czas prowadzonych naszych działań ruch na DW nr 982 odbywał się wahadłowo. Dalsze czynności na miejscu prowadziła już załoga gazownictwa. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt) oraz Pogotowie Gazowe.

Podobne Akcje

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com