wypadek drogowy z udziałem SAMOCHODU dostawczego - skrzynka

Nr zdarzenia: 222/2022

W dniu 22 październik w godzinach południowych zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Skrzynka. Po dojeździe na miejsce 2 naszych zastępów i rozpoznaniu okazało się że w zdarzeniu bierze udział samochód dostawczy, który zjechał do przydrożnego rowu, a pojazdem łącznie podróżowało 7 osób z czego Zespół Ratownictwa Medycznego prowadzi już resuscytacje krążeniowo-oddechową. W pierwszej kolejności nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomocy w prowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz wsparciu psychologicznym pozostałym osobom które podróżowały pojazdem. Pomimo podjętej resuscytacji, nie udało się przywrócić funkcji życiowych kierującemu pojazdem mężczyźnie. Na czas prowadzonych działań droga gminna była całkowicie zablokowana. W działaniach brały udział 2 zastępy OSP Szczucin(GBARt, GBA), zastęp JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt), Zespół RM, Policja , Prokurator, Pomoc Drogowa oraz Zakład Pogrzebowy.

Podobne wpisy