wypadek drogowy na dk 73

Nr zdarzenia: 52/2023

W dniu 6 lipiec w godzinach rannych zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Lubasz. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu okazało się że doszło do zderzenia się samochodu ciężarowego z naczepą przewożącego kamień z samochodem dostawczym służącym do przewozu odpadów komunalnych który znajduję się na boku w przydrożnym rowie. Pojazdami podróżowali tylko kierowcy którzy po przebadaniu przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego pozostali na miejscu zdarzenia. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu akumulatora z uszkodzonego pojazdu, a także w późniejszym etapie kierowaniu ruchem wahadłowo. W działaniach brał udział  zastęp OSP Szczucin(GBARt), zastęp JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt), Zespół RM, patrol Policji, Zarządca Drogi oraz Pomoc Drogowa.

Podobne wpisy