POŻAR BUDYNKU GOSPODARCZO GARAŻOWEGO

Nr zdarzenia: 22/2023

W dniu 10 kwiecień w godzinach nocnych zostaliśmy zadysponowani do pożaru stodoły w miejscowości Załuże. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu okazało się że pożarem objęty jest budynek gospodarczo garażowy. W pierwszej kolejności nasze działania polegały na podaniu dwóch prądów wody w natarciu na palący się budynek. Dalsze działania polegały na dokładnym dogaszeniu ukrytych zarzewi ognia a także częściowej rozbiórce dachu który stwarzał zagrożenie. W wyniku pożaru spaleniu uległ ciągnik rolniczy, składowane drewno i węgiel a także słoma która znajdowała się w stodole. W wyniku zaistniałego zdarzenia nie było osób poszkodowanych. W działaniach brały udział 2 zastępy OSP Szczucin(GBA, GBARt), 2 zastępy OSP Słupiec(GBMRt, GCBA), zastęp JRG Dąbrowa Tarnowska(GCBA), patrol Policji oraz Pogotowie Energetyczne.

Podobne wpisy