NAJECHANIE NA TYŁ SAMOCHODU W SZCZUCINIE

Nr zdarzenia: 22/2024

W dniu 21 marzec w godzinach rannych zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego w Szczucinie na ul. Kościuszki, gdzie zgłoszenie o zaistniałej sytuacji na numer alarmowy wpłynęło z systemu SOS w telefonie. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu okazało się że doszło do najechania na tył samochodu osobowego przez samochód dostawczy typu bus. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy poprzez wsparcie psychologiczne, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz usunięciu pozostałości po kolizji. Po przebadaniu przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego kierowcy nie wymagali dalszej hospitalizacji. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze krajowej nr 73 odbywał się wahadłowo. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt VOLVO), JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt), Zespół RM oraz 2 patrole Policji.

Podobne wpisy