POWALONE DRZEWO ORAZ KOLIZJA DROGOWA

Nr zdarzenia: 245,246/2022

 
W dniu 18 grudnia w godzinach wieczornych zostaliśmy zadysponowani do powalonego drzewa w miejscowości Borki. Po dojeździe na miejsce zastaliśmy powaloną sosnę która blokuje drogę gminną a nasze działania polegały na usunięciu zagrożenia przy użyciu pilarki. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt).
 
Natomiast w dniu 20 grudnia w godzinach przedpołudniowych wyjechaliśmy do kolizji drogowej na DK nr 73 w miejscowości Radwan. Po dojeździe na miejsce okazało się że w zdarzeniu brały udział 2 samochody osobowe oraz samochód laweta. W wyniku zaistniałego zdarzenia nie było osób poszkodowanych. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu akumulatorów, uprzątnięciu pozostałości pokolizyjnych oraz kierowaniu ruchem wahadłowo. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt) oraz patrol Policji.

Podobne wpisy