KOLEJNE DWIE INTERWENCJE ZWIĄZANE Z DRZEWAMI

Nr zdarzenia: 174-175/2022

W dniu 26 lipiec w godzinach przedpołudniowych dwukrotnie byliśmy dysponowani do zdarzeń związanych z zagrażającymi drzewami, gdzie pierwsze zdarzenie miało miejsce w Szczucinie na ul. Armii Krajowej. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu działania okazało się że na liniach energetycznych zwisa konara drzewa. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a dalsze działania będzie prowadzić Pogotowie Energetyczne. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBA) oraz JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt).

Drugi raz udaliśmy się do miejscowości Dąbrowica gdzie tym razem po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu okazało się że przy drodze gminnej zwisa nadłamana konara drzewa i do tego zdarzenia będzie potrzebna drabina mechaniczna z JRG. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu nadłamanej konary z kosza drabiny mechanicznej za pomocą pilarki. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBA) oraz JRG Dąbrowa Tarnowska(SD).

Podobne wpisy