Samochód osobowy uderzył w drzewo na dk nr 73

Nr zdarzenia: 173/2022

W dniu 25 lipiec w godzinach południowych zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Lubasz. Po dojeździe na miejsce okazało się że w zdarzeniu bierze udział jeden samochód osobowy który z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zaistniałego zdarzenia kierujący pojazdem został poszkodowany i zabrany do szpitala przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego. Na czas prowadzonych działań ruch na DK nr 73 odbywał się wahadłowo. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), zastęp JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt), Zespół RM oraz patrol Policji.

Podobne wpisy