GROŹNIE WYGLĄDAJĄCA KOLIZJA W SZCZUCINIE

Nr zdarzenia: 61/2023

W dniu 25 lipiec w godzinach południowych zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w Szczucinie na skrzyżowaniu ulic Kościuszki z Św. Marka. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu okazało się że w zdarzeniu bierze udział jeden samochód osobowy który z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas, uszkadzając słupki odgradzające chodnik od drogi, a następnie uderzył w budynek. Pojazdem podróżowała tylko jedna osoba która po przebadaniu przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego pozostała na miejscu zdarzenia. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu akumulatora z uszkodzonego pojazdu , sorpcji rozlanych płynów, a także usunięciu pozostałości po kolizyjnych. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt), Zespół RM oraz 2 patrole Policji.

Podobne wpisy