NIEDROŻNA ŚLUZA oraz uszkodzony zawór wody w budynku

Nr zdarzenia: 7,8/2023

W dniu 20 luty w godzinach przedpołudniowych zostaliśmy zadysponowani do niedrożnej śluzy na wale przeciwpowodziowym w miejscowości Maniów. Po dojeździe na miejsce nasze działania poległy na udrożnieniu śluzy poprzez oczyszczenie jej przy użyciu podręcznego sprzętu burzącego oraz bosaku. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt).
 
Do drugiego zdarzenia w tym dniu zostaliśmy zadysponowani w godzinach popołudniowych gdzie według zgłoszenia które wpłynęło doszło do uszkodzenia rury która zalewa pomieszczenia w budynku mieszkalnym w miejscowości Dąbrowica. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu okazało się jednak że w jednym z pomieszczeń doszło do uszkodzenia zaworu wody i dochodzi do zalewania pomieszczeń. Nasze działania polegały na zamknięciu zasuwy na głównej linii prowadzącej do budynku. Dalsze czynności na miejscu prowadziło przybyłe Pogotowie Wodociągowe. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt) oraz Pogotowie Wodociągowe
 

Podobne wpisy