WYPADEK DROGOWY - SZCZUCIN UL. wITOSA

Nr zdarzenia: 190/2022

W dniu 27 sierpnia zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w Szczucinie na Ul. Witosa. W pierwszej kolejności do zdarzenia udały się nasze zastępy które były obecne na dożynkach. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu okazało się że w zdarzeniu biorą udział dwa samochody osobowe gdzie jeden z nich znajduje się poza jezdnią. Łącznie pojazdami podróżowało 6 osób z czego dwie wymagały udzielania Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały zabrane na dalsze badania do szpitala, pozostałe 4 osoby nie uskarżały się na dolegliwości i pozostały na miejscu zdarzenia. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu akumulatorów, podjęciu medycznych czynności ratunkowych do czasu przybycia Zespołów Ratownictwa Medycznego, oświetleniu miejsca zdarzenia do prowadzonych czynności Policji oraz usunięciu pozostałości powypadkowych. W działaniach brały udział 3 zastępy OSP Szczucin(GBARt, SLRR, GBA), 2 zastępy JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt, GBARt), 2 Zespoły RM oraz 2 patrole Policji.

Podobne wpisy