SPARTAKIADA MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH 2023

23 września br. na orliku przy Szkole Podstawowej w Luszowicach  odbyła się spartakiada Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z powiatu dąbrowskiego. Głównymi celami tego przedsięwzięcia była integracja i aktywizacja Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych do wspólnego uczestnictwa w imprezach sportowo rekreacyjnych, gdzie dzięki  przygotowanym konkurencją przez organizatorów była możliwość popularyzacji sportu wśród dzieci i młodzieży szkolnej oraz drużyn MDP. Z pośród 15 drużyn MDP które zgłosiły się na spartakiadę również obecna była nasza MDP, gdzie z uzyskanymi czasami uplasowała się na 4 miejscu.

Organizatorami wydarzenia była jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Luszowicach, Oddział Gminny ZOSP RP w Radgoszczy oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Podobne wpisy