POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO POŻARNICZE

W dniu 11 września na stadionie w Ujściu Jezuickim odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze w których udział wzięła drużyna z naszej jednostki reprezentując gminę Szczucin. W zawodach wzięło udział 11 drużyn męskich oraz 2 drużyny kobiece. Zawody zostały rozegrane zgodnie z regulaminem zawodów sportowo-pożarniczych OSP w dwóch konkurencjach: ćwiczenie bojowe oraz sztafeta pożarnicza 7 x 50 metrów z przeszkodami. Celem zawodów jest nie tylko rywalizacja ale przede wszystkim zmobilizowanie do treningu i szkolenia swoich umiejętności, popularyzację i szerzenie sportu wśród młodzieży i dorosłych ale także dobrą zabawę i wspólną integrację. Gratulujemy zwycięzcom, którymi okazała się jednostka OSP Kanna (w kategorii kobiecej), natomiast OSP Olesno (w kategorii męskiej) to te drużyny reprezentować będą Powiat Dąbrowski w rywalizacji Wojewódzkiej.

Skład naszej drużyny (od lewej) : Wrona Bogdan, Bukała Bartosz, Zatorski Andrzej, Wrona Karolina, Korbaś Mariusz, Rój Łukasz, Wrona Dariusz, Bator Mariusz oraz Korbaś Daniel.

Podobne wpisy