PLAMA OLEJU ORAZ POWALONE DRZEWO

Nr zdarzenia: 206,207/2022

W dniu 10 września w godzinach popołudniowych zostaliśmy zadysponowani do plamy substancji ropopochodnej w Szczucinie na ul. Mickiewicza. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu okazało się że na drodze gminnej znajduję się około 20 metrów plamy. Nasze działania polegały na sorpcji oraz neutralizacji przy pomocy odtłuszczacza Sintan. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt).

Natomiast w dniu 12 września w godzinach nocnych zostaliśmy zadysponowani do powalonego drzewa w miejscowości Dąbrowica. Po dojeździe na miejsce okazało się że drzewo blokuję całkowicie przejazd na drodze a nasze działania będą polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu powalonego drzewa przy pomocy pilarki. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt) oraz JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt).

Podobne wpisy