DWA POŻARY W MĘDRZECHOWIE W TYM SAMYM CZASIE

Nr zdarzenia: 29,30/2024

W dniu 11 kwiecień w godzinach nocnych w miejscowości Mędrzechów doszło do dwóch pożarów w niedalekiej odległości od siebie. Do zdarzeń udaliśmy się GCBA MAN oraz GBARt Volvo. Pierwsze zgłoszenie dotyczyło pożaru budynku niezamieszkałego który był całkowicie objęty ogniem. Podczas dojazdu pierwszych sił i środków nieopodal płonął już drugi budynek tym razem gospodarczy wraz z stodołą w bliskiej odległości budynku mieszkalnego. Działania Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej polegały na podaniu prądów wody na palące się budynki oraz przelewaniu pogorzelisk. W zdarzeniach brały liczne siły i środki tj. 2 zastępy JRG Dąbrowa Tarnowska, 2 zastępy OSP Szczucin, zastęp OSP Mędrzechów,  zastęp OSP Bolesław, zastęp OSP Grądy, Pogotowie Energetyczne, Pogotowie Gazowe oraz patrol Policji. 

Podobne wpisy