DWIE INTERWENCJA PO KRÓTKICH ANOMALIACH POGODOWYCH

Nr zdarzenia: 121, 122/2022

    
      W dniu 16 czerwca w godzinach popołudniowych po chwilowym przejściu silnego wiatru oraz opadów deszczu podejmowaliśmy dwie interwencje. Pierwsze zdarzenie miało miejsce na drodze dojazdowej do stawu w miejscowości Łęka Szczucińska, gdzie powalone drzewo blokowało wyjazd osobom postronnym.
      Nasze działania polegały na udrożnieniu drogi za pomocą pilarek oraz otaśmowaniu miejsca zdarzenia. W wyniku zaistniałego zdarzenia nie było osób poszkodowanych.
      W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt).

      Po powrocie do remizy zostaliśmy zadysponowani po raz drugi tym razem do miejscowości Słupiec gdzie w budynku mieszkalnym jednorodzinnym przeciekał dach. Działania polegały na zabezpieczeniu poszycia dachu przed dalszym dostawaniem się wody do środka.
      W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), OSP Słupiec(GBMRt) oraz JRG Dąbrowa Tarnowska(SD).

Podobne wpisy