DRZEWO BLOKUJĄCE PRZEJAZD ORAZ OSOBA W STAWIE

Nr zdarzenia: 37,38/2024

W dniu 19 maj w godzinach popołudniowych zostaliśmy zadysponowani do drzewa które blokuję przejazd drogi gminnej w miejscowości Dąbrowica. Po dojeździe na miejsce zdarzenia nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udrożnieniu drogi poprzez usunięcie blokującego drzewa za pomocą pilarki. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt).
Natomiast w dniu 20 maj, w godzinach południowych zostaliśmy zadysponowani do osoby która znajduję się w stawie w Szczucinie ul. Wolności. Po dojeździe na miejsce zdarzenia potwierdziliśmy zaistniałą sytuację. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wyciągnięciu osoby z wody i wdrożenie medycznych czynności ratunkowych. Niestety pomimo prowadzonej reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), dwa zastępy JRG Dąbrowa Tarnowska(SLRR+łódź, GBARt), Zespół RM oraz Policja.

Podobne wpisy