WYPADEK DROGOWY - SZCZUCIN DW 982

Nr zdarzenia: 37/2023

W dniu 23 maja w godzinach porannych zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w Szczucinie na ul. Wolności. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu okazało się że w zdarzeniu bierze udział samochód osobowy który najechał na tył samochodu dostawczego. Łącznie pojazdami podróżowało 5 osób z czego dwie osoby zostały zabrane przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala na dalsze badania. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu akumulatora z uszkodzonego pojazdu, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz usunięciu pozostałości powypadkowych. Na czas prowadzonych działań ruch na DW nr 982 był zablokowany. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), 3 zastępy JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt, GBARt, SLRR), Zespół RM oraz patrol Policji.

Podobne wpisy