WYPADEK DROGOWY - KÓŁKO ŻABIECKIE(WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIE)

Nr zdarzenia: 211/2022

W dniu 22 września w godzinach popołudniowych zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego który miał miejsce w miejscowości Kółko Żabieckie(woj. Świętokrzyskie). Po dojeździe naszego zastępu na miejsce zdarzenia okazało się że w zdarzeniu bierze udział jeden samochód osobowy który wypadł z drogi uderzając w betonowy słup energetyczny, a osoby podróżujące pojazdem opuściły go o własnych siłach. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego oraz kierowaniu ruchem wahadłowo. Po przejęciu dowodzenia kierującego działaniem ratowniczym z JRG Busko – Zdrój zastęp z naszej jednostki został odesłany do koszar, a na miejscu zdarzenia pozostały służby z terenu województwa świętokrzyskiego prowadząc dalsze działania. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), OSP Rataje(GBARt), JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt), JRG Busko Zdrój(GBARt), Zespół RM oraz Policja.

Podobne wpisy