POKAZY DLA DZIECI ZE SZKOŁY I PRZEDSZKOLA - ZABRNIE

 
      W dniu 12 maja na zaproszenie dyrekcji Szkoły oraz Przedszkola w Zabrniu uczestniczyliśmy w pogadance oraz pokazie sprzętu znajdującego się na samochodzie. Wizyta cieszyła się dużym zainteresowaniem w której to każdy dowiedział się jak funkcjonuję OSP i co nieco o sprzęcie znajdującym się na wyposażeniu GBARt Mercedes. Była również prezentacja możliwości narzędzi hydraulicznych.
      Dzieci mogły również przymierzyć ubranie strażaka, hełm, dotknąć znajdującego się wyposażenia czy też polać wodę z węża strażackiego. Na sam koniec zgodziliśmy się na prośbę która okazała się największą frajdą dla dzieci, a mianowicie była to możliwość przewiezienia dzieci w samochodzie strażackim.
      Dziękujemy za podziękowania oraz życzenia z okazji Dnia Strażaka.

Podobne wpisy