OFICJALNE PRZEKAZANIE QUADA ORAZ WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE ZA ROK 2021

 
      W dniu 26 marca o godzinie 18:00 w naszej jednostce przed remiza odbyła się uroczysta zbiórka z okazji oficjalnego przekazania Quada w którym uczestniczyli druhny i druhowie oraz zaproszeni goście. Następnie dalsza częścią było zebranie sprawozdawcze podsumowujące ubiegły rok działalności zarządu oraz jednostki a także został przedstawiony plan działalności na 2022 rok.
      Podczas przekazania i zebrania swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście tj. Posłowie Piotr Sak oraz Wiesław Krajewski, prezes WFOŚIGW Kazimierz Koprowski, Zastępca Burmistrza Tomasz Bełzowski, Komendant Powiatowy PSP st. kpt Marek Bator, Komendant Policji w Szczucinie Kom. Witold Łopata oraz Kapelan Powiatowy strażaków ks. Zygmunt Warzecha.

Podobne wpisy