DWIE ŚRODOWE INTERWENCJE

Nr zdarzenia: 109,110/2023

W dniu 18 październik tuż po godzinie 5 zostaliśmy zadysponowani do powalonego drzewa na drodze w miejscowości Skrzynka. Po dojeździe na miejsce potwierdziliśmy zgłoszenie w którym drzewo blokowało drogę gminną. Nasze działania polegały na usunięciu powalonego drzewa przy użyciu pilarki.
Drugie zdarzenie w tym dniu miało miejsce w godzinach porannych około 7:30 gdzie tym razem według zgłoszenia w okolicach Szkoły Podstawowej w Zabrniu występuję dziura w drodze. Po dojeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu okazało się że doszło do uszkodzenia kratki kanalizacyjno burzowej. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poprzez otaśmowanie występującego zagrożenia.
W obu działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt)

Podobne wpisy