zderzenie konia z samochodem osobowym na dk 73

Nr zdarzenia: 107/2023

W dniu 14 październik w godzinach wieczornych zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego z udziałem konia w miejscowości Radwan. Po dojeździe na miejsce okazało się że doszło do zderzenia samochodu osobowego z koniem który biegł po drodze krajowej. Samochodem podróżowały trzy osoby w tym jedno dziecko które po przebadaniu przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego pozostali  na miejscu zdarzenia. Ponadto również w wyniku ucieczki konia uszkodzony został drugi samochód w którym odpadło lusterko. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu akumulatora z uszkodzonego pojazdu oraz kierowaniu ruchem wahadłowo. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), zastęp JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt), Zespół RM oraz patrol Policji.

Podobne wpisy