DACHOWANIE SAMOCHODU - SUTKÓW

Nr zdarzenia: 61/2024

W dniu 7 lipiec w godzinach porannych zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Sutków. (gm. Dąbrowa Tar.). Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się że doszło do dachowania samochodu osobowego który znajduję się w przyrożnym rowie. Pojazdem podróżowały dwie osoby które zostały poszkodowane i zabrane do szpitala przez przybyłe Zespoły Ratownictwa Medycznego. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy, odpięciu akumulatora z uszkodzonego pojazdu oraz uprzątnięciu pozostałości powypadkowych. Na czas prowadzonych działań Policji ruch na drodze był zamknięty. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt), Zespół RM oraz 2 patrole Policji.

Podobne wpisy