CIĄG DALSZY ZDARZEŃ PO WTORKOWEJ NAWAŁNICY

Nr zdarzenia: 96,97/2023

W dniu 31 sierpnia w godzinach rannych zostaliśmy zadysponowani do nadłamanych konarów drzewa w Szczucinie przy Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu potwierdziliśmy zgłoszenie, lecz na miejsce zdarzenia musiała dojechać drabina mechaniczna z JRG. Działania polegały na usunięciu stwarzającego zagrożenia. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBA) oraz JRG Dąbrowa Tarnowska(SD)
Nie było to ostatnie zdarzenie w tym dniu, ponieważ w godzinach wieczornych zostaliśmy zadysponowani ponownie, tym razem do miejscowości Lubasz, gdzie na miejscu zastaliśmy powalone drzewo które oparte było o inne drzewa wisząc tym samym nad liniami energetycznymi. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poprzez otaśmowanie przed osobami postronnymi, a swoje działania podejmie Pogotowie Energetyczne. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBA).

Podobne wpisy