WYPADEK DROGOWY - RADWAN

Nr zdarzenia: 28/2023

W dniu 30 kwiecień w godzinach wieczornych zostaliśmy zadysponowani do miejscowego zagrożenia w miejscowości Radwan. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu okazało się że w zdarzeniu biorą udział dwa samochody osobowe z czego jeden uderzył w przydrożny słup energetyczny, a pojazdami podróżowali tylko kierowcy. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, odpięciu akumulatorów z pojazdów oraz udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy do czasu przyjazdu Zespołu RM. W wynik zaistniałego zdarzenia jeden z kierujących został zabrany do szpitala przez przybyły na miejsce Zespół RM. Na czas prowadzonych działań droga gminna była zablokowana. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt) Zespól RM, patrol Policji oraz Pogotowie Energetyczne.

Podobne wpisy