TRAGICZNE ZDARZENIE NA RZECE W RADWANIE

Nr zdarzenia: 225/2022

W dniu 19 listopada w godzinach wieczornych zostaliśmy zadysponowani do miejscowego zagrożenia z którego wynikło że w rzece w miejscowości Radwan znajduje się osoba. Po dojeździe na miejsce i wstępnym rozpoznaniu okazało się że przed naszym przybyciem mężczyzna został już wyciągnięty z wody. Niestety po dalszym rozpoznaniu odstąpiono od medycznych działań ratunkowych ze względu na widoczne stężenie pośmiertne, a przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon. Dalsze działania polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca na czas prowadzonych działań Policji pod nadzorem prokuratora. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), 2 zastępy JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt, SLRR + łódź), Zespół RM, Policja, Prokurator oraz Zakład Pogrzebowy.

Podobne wpisy