PECHOWY DZIEŃ NA DRODZE WOJEWÓDZKIEJ 982

Nr zdarzenia: 107, 108/2022

 
      W dniu 10 maja w godzinach popołudniowych dysponowani byliśmy dwukrotnie do kolizji drogowych na drodze wojewódzkiej 982 która okazała się pechowa dla kierowców.
      Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Szczucinie przy ul. Wolności gdzie doszło do najechania przez samochód osobowy na tył drugiego. W wyniku zaistniałego zdarzenia nie było osób poszkodowanych, lecz doszło do wycieków płynów eksploatacyjnych oraz uszkodzona została karoseria pojazdów.
      Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu akumulatora, sorpcji rozlanych płynów oraz usunięciu pozostałości po kolizyjnych. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo.
      W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt) oraz patrol Policji.

      Drugie zdarzenie miało miejsce w miejscowości Wola Szczucińska gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych którymi łącznie podróżowały trzy osoby. W wyniku tego zdarzenie po przebadaniu przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego żadna osoba nie wymagała hospitalizacji i zdarzenie również zakwalifikowano jako kolizja.       
      Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsce zdarzenia, odpięciu akumulatorów, sorpcji rozlanych płynów oraz uprzątnięciu pozostałości. Na czas prowadzonych działań i usytuowanie pojazdów na drodze, DW 982 była zablokowana.
      W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt), Zespół RM oraz patrol Policji.

Podobne wpisy