PLAMA OLEJU ORAZ SIŁOWE OTWARCIE MIESZKANIA

Nr zdarzenia: 32,33/2023

W dniu 6 maja w godzinach przedpołudniowych zostaliśmy zadysponowani do plamy oleju w Szczucinie na DW 982. Po dojeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu okazało się że na skrzyżowaniu znajduję się plama oleju która jest rozjeżdżona i stwarza zagrożenie. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt) oraz JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt).
 
Natomiast w dniu 8 maja w godzinach popołudniowych zostaliśmy zadysponowani do siłowego otwarcia w miejscowości Świdrówka. Po dojeździe na miejsce nasze działania polegały na wykonaniu dostępu do osoby z którą nie było kontaktu. Dodatkowo po sprawdzeniu miernikiem wielkogazowym urządzenie nie wykryło zagrożenia dotyczącego gazów niebezpiecznych. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GBARt), JRG Dąbrowa Tarnowska(GBARt), Zespół RM oraz patrol Policji.

Podobne wpisy