KOLEJNY POŻAR W MĘDRZECHOWIE

Nr zdarzenia: 19/2024

W dniu 7 marzec kilka minut po godzinie 4 nad ranem zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Mędrzechów, gdzie po raz kolejny w przeciągu tygodnia pali się budynek gospodarczy. Po dojeździe na miejsce zdarzenia swoje działania prowadziły już zastępy OSP i JRG podając łącznie 4 prądy wody na palące się dwa budynki gospodarcze w niedalekich odległościach od siebie. Nasze działania polegały na dowożeniu GCBA MAN wody do miejsca pożaru oraz pomocy w prowadzeniu działań gaśniczych. Dalsze działania polegały na dogaszeniu pogorzeliska budynku stajni oraz stodoły i rozebraniu nadpalonych elementów konstrukcji dachowej która stwarzała zagrożenia dla osób postronnych. Działania wspomogła koparka która przewaliła znajdujące się w stodole siano. Prowadzone działania trwały około 4 godzin. W działaniach brał udział zastęp OSP Szczucin(GCBA MAN), zastęp OSP Mędrzechów(GBA), zastęp OSP Bolesław(GBARt), zastęp JRG Dąbrowa Tarnowska(GCBA), Pogotowie Energetyczne oraz patrol Policji.

Podobne wpisy